22 | 07 | 2019

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

W dniu 14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni podczas licznych zabaw.  Dzieci ozdabiały walentynkowe serduszka-pierniczki, które wręczyły swoim rodzicom. Sprawiając im słodką i z serca płynącą niespodziankę.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk